کاربر مهمان ، ورود اعضا ، ثبت نام
09926331409 فروش تکی نداریم ،خرید عمده فقط واتساپ پیام بدید
از چابهار چی بخریم
  1398/07/21 
در این مطلب سعی داریم شما را بیشتر راهنمایی کنیم که چه اقلامی را می توانید از چابهار خرید کنید و به این سوال شما که از چابهار چی بخریم؟ جواب داده باشیم

همانطور که می دانید شهر چابهار دارای دو حوزه اقتصادی شهری و مطقه آزاد هست و شما با یک سفر می تونید تجربه لذت بخشی از حضور در این محل ها داشته باشید.
در بخش شهری بازارهای سنتی با بافت سنتی و فروش سنتی بیشتر به چشم میخوره که شما با خیال آسوده در حین این که مشغول بازار گردی هستید همزمان با دنیایی از طرح و رنگ و رسومات محلی و عطر و طعم های محلی رو به رو خواهید شد. در این بازار که شامل 5 راسته اصلی و البته قدیمی هست شما انواع مواردی که در ذهنتون می تونید بهش فکر کنید اکثرا پیدا می کنید در انتهای این 5 راسته بازار چابهار در حال ساخت فضاهای نوساز برای عرضه بیشتر محصولات هستند .

در برنامه بعدی بازار گردی در چابهار می تونید وارد مجتمع ها و پاساژهای لوکس منطقه آزاد بشید و از تنوع محصولات که پشت ویترین های شیک چیده شدند لذت ببرید و خرید کنید تنها موردی که موقع خرید از منطقه آزاد باید توجه کنید اگر لوازم خانگی سنگین هست حتما از روال قانونی خروج از منطقه آزاد از فروشنده بپرسید تا طبق قوانین وضع شده حال حاضر راهنمایی تون کنه .

بازارگردی سوم شامل خرید ماهی و میگو از چابهار که می تونید تازه ترین ماهی های صید روز تهیه کنید .

برای راهنمای خرید از چابهار می تونید با ما تماس بگیرید 05435331457


نظرات کاربران
ارسال نظر
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ