کاربر مهمان ، ورود اعضا ، ثبت نام
09926331409 فروش تکی نداریم ،خرید عمده فقط واتساپ پیام بدید

راهنما خرید

شرایط خرید و ارسال سفارشات

 

مشتریان می توانند به چند روش هزینه خرید خود را پرداخت نمایند:

1.      پرداخت  آنلاین از طریق درگاه های اینترنتی 

2.      پرداخت از طریق کارتهای اعتباری

3.      پرداخت از طریق واریز وجه به حسابهای سایت

4.      پرداخت وجه هنگام دریافت کالا درب منزل  (بوسیله سیستم فروتل)

توجه: خرید های بالای 50 هزارتومان ارسال خواهد شد .

حتما پس از پرداخت وجه باید فیش واریزی خود را ثبت کنید.

 کلیه سفارشاتی که در روزهای 5 شنبه (ساعت 12 ظهر به بعد) و جمعه ثبت شوند، صبح روز شنبه ارسال خواهند شد. سفارشاتی که در روزهای تعطیل ثبت شده، بعد از تعطیلات ارسال می گردد. سفارشاتی که در روزهای کاری بعد از ساعت 12 ظهر ثبت می گردند صبح روز بعد ارسال می شوند.

برای کلیه روشهای خرید ، هزینه حمل و ارسال برعهده مشتری می باشد . در خرید پستی (پرداخت وجه درب منزل) امکان ارسال با پست پیشتاز و پست سفارشی  (با زمان تحویل تقریبی) وجود دارد و مشتریان می توانند حین سفارش یکی از دو روش را  انتخاب کنند، ولی سایر سفارشات فقط بوسیله سرویس پست پیشتاز ارسال می گردد . زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست پیشتاز بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 2 تا 5 روز کاری است.

در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال سفارش های ارسالی از طریق پست ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید ، می توانید با اخذ بارکد پستی مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید.

http://tntsearch.post.ir

لازم به ذکر است که امکان ارتباط ما با موزع پست وجود نداشته و نمی توانیم مشخصا اعلام کنیم بسته پستی شما دقیقا چه روزی و چه ساعتی تحویل داده خواهد شد و پیگیری مرسولات فقط از طریق سایت شرکت پست امکان پذیر است

کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ