کاربر مهمان ، ورود اعضا ، ثبت نام
09926331409 فروش تکی نداریم ،خرید عمده فقط واتساپ پیام بدید

درباره ما

کپات (کالا پخش آماده تحویل) در خانه هر ایرانی

انتخابی مطمئن، خریدی آسان با کپات آنلاین

با پیشرفت همه جانبه و توسعه سیستم های مجازی و اینترنتی، خریدها هم تغییر کرده اند.از آنجایی که با خرید اینترنتی منافع هنگفتی موجود است در درون مردم انگیزه ای را به وجود آورده و مشتاق این روش نموده است با توجه به حرکت جامعه به مسیر زندگی مدرن، افراد، تمایل بیشتری به خریدهای اینترنتی پیدا کرده اند

اهمیت این موضوع بدان دلیل مورد توجه قرار گرفته است که اوقات فراغت ما با وجود مشغله های روزانه بسیار ارزشمند شده است و برای خرید طی کردن مسافت شهری و شلوغی و ترافیک برای اکثر جامعه شهر نشینی در حال از دست دادن این الویت خرید سنتی می باشد.هوشمندی مردم آنها را مجاب کرده است که با تغییر از الگوههای قدیمی و ناکار آمد ،زندگی هوشمندانه تر و امروزی تررا انتخاب کنند بجای صرف اوقات فراغت برای خرید، مواردی مثل تفریح ،آموزش،ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی ها روزانه از الویت بیشتری برخوردار اند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای  خریدی مطمئن و آسان  . دیگر کمتر کسی برای خرید کالا،  بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

کپات: خرید آسان،خرید آنلاین

کپات مرجع انتخابی مطمئن فروش اینترنتی کالا است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند مد و لباس، زیبایی و سلامت، کالای دیجیتال،لوازم جانبی الکترونیکی،کامپیوتر و تجهیزات اداری،و فرهنگ و هنر ، درکپات با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف عرضه می‏‏‏‌شوند . کاربران و مشتریان  کپات می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود،  و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتریان کپات است.

کپات از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ   نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.کپات با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های کپات محسوب می‌شود. کپات با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و کپات نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت کپات و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در کپات بوده است کارکنان کپات اعم از فنی و تکنیسین با تلاش و ارائه بستر مناسب و تسهیل خرید کالا در وب سایت تجربه ای لذت بخش  را برای مشتریان خود ارائه داده باشند.

 

کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ